REMONT servis výtahů, výtahy Ostrava, vyprošťování osob z výtahu

remont-vytahy.cz

 

Hlavní nabídka

O SPOLEČNOSTI
NOVÉ VÝTAHY
MODERNIZACE
SERVIS
REFERENCE
CERTIFIKÁTY
POPTÁVKA
KONTAKTY

Další možnosti

Kontakty
Registrace
Kontaktujte nás
Vyhledávání
Mapa webu
Textová verze stránek
Homepage

Anketa

Jak jste nás našli?
seznam.cz
20%
google.cz
20%
centrum.cz
19%
reference
20%
jiný způsob
20%
Celkem hlasů: 9163
Čtvrtek 05/24/18
Svátek má Jana

Nejnovější dokumenty

KONTAKTY
SERVIS VÝTAHŮ
NOVÉ VÝTAHY
MODERNIZACE
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Důležité kontakty

Předpověď počasí

O SPOLEČNOSTI

  

Firma REMONT vznikla v roce 1991 za účelem údržby výtahů v řádném technickém stavu. Od té doby se firma odborně a technicky vyvíjela se zaměřením na kompletní servis výtahů, a dle vznikající poptávky začala postupně rozšiřovat svou aktivitu i v oblasti výroby a montáže výtahových zvedacích zařízení, a následně i v oblasti výroby a montáže šikmých a vertikálních schodišťových plošin pro osoby se sníženou schopností pohybu.

 

   Již 23 let se naše firma věnuje také obnově výtahů ve staré bytové zástavbě a to formou MODERNIZACE výtahů nebo výstavbou NOVÝCH výtahů splňující požadavky ČSN EN. V roce 1997 jsme navázali obchodní a výrobní spolupráci na dodávku komponentů výtahových dílů s předními českými výrobci výtahových komponentů. Díky tomu jsme rozšířili svou činnost o dodávky a montáže nových výtahů a tudíž každoročně zvyšujeme svůj podíl na trhu s výtahy.

 

   Nabízíme obchodní a technickou spolupráci firmám, bytovým družstvům i soukromým osobám. Provádíme SERVIS, OPRAVY, MODERNIZACE a MONTÁŽE všech typů výtahů dle typu a požadavku. Část výroby pro stávající a nové výtahy provádíme ve svých prostorách, které materiálovým vybavením plně pokrývá potřeby montáží a zajišťování servisu výtahů. Mimo to máme navázány smluvní vztahy s tuzemskými výrobci a dodavateli výtahové techniky. Naši zaměstnanci jsou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru výtahové techniky. Zavedli jsme nové informační technologie, plně v souladu s požadavky EU. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001.  

 

   Naše firma jako první v oboru ve spolupráci se Strojírenským Ústavem v Brně vyřešila možnost montáže plně automatických dveří do osítěných šachet v souladu s ČSN EN. Dále jsme byli průkopníky PRŮCHOZÍ varianty výtahu v bytové zástavbě, která je dnes nedílnou součástí naší nabídky.

 

    

Kontakty

REMONT VÝTAHY s.r.o.

Telefon: 602 768 378, 602 768 379
E-mail: info@remont-vytahy.cz, (remontvytahy@volny.cz)
WWW: www.remont-vytahy.cz
Ulice: Klimkovická 285/22
Město: Ostrava - Poruba
PSČ: 708 00
IČO: 61947369
DIČ: CZ61947369